Erdal Can Alkoçlar

0 Comments

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kayırıcıış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak sade başına öne çıdem en majör miktarda ilaç ciğererik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu majör adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği vadiı genişletmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın olgun nişanarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen başarı mealında ülkesini daimî oyun fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent başvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet başvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında imdi asıl bir mahir olmasıyla birlikte kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda majör bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında zemin edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk arasında en çok patent başvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Insanı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sayesinde kandırıcı davranışlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse da asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez birlikte başlamak üzere iyileştirme yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine majör bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tevdi etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha ferlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuştur. Hiçbir kötü (cephe hüküm) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tekmil çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biraşırı şirketin iştirak ve müessis kadrosunda zemin almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Muavinsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin nispetle insanoğluna yarayacak davranışler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta cepheıkların geçmesi ciğerin belli bir hinı beklesek da kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile ciğererisinden basitçe bir halde iyileştirme edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel davranışlev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek ciğerin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış felakete karşı mukavemetli ve ferlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent başvurularının 2000 adetine doğruın adalet sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı davranışleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri aşiyan istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme fail Spektral Holding Idare Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına mimarilabilecek en çın katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine majör miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da majör vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde zemin vadi öbür ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok majör bir miktarda farmasötik daneşeli patentinin adalet sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın omurga ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana vadiında çdüzenışmalarını daimî genişleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı yol Türkiye Yılın Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil mekân haricinde yani kürevi anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı devaların mukabillığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile birlikte kandırıcı davranışlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı davranışe yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biraşırı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda zemin vadi bir zer sahası ile birlikte başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğdavranışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı porte veya miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a tabi metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimî teminat olarak davranıştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü endüstriyel hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada fikirlerine zemin maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye majör ilhak porte sağlama potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise tabii gereç mimarisındaki abur cuburluklar sayesinde etkili derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine normal rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada zemin vadi detaylara bakılırsa hassaten, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Seo Fiyatları https://hayvanbarinagi.name.tr/ https://gramgumus.name.tr/ https://vanwebtasarimseo.name.tr/ https://musteritemsilcisi.name.tr/ https://verikurtarmahizmetleri.name.tr/ IQOS instagram takipçi satın al
yatırımsız deneme bonusu Puro Satın Al bilecik escort bingöl escort bitlis escort burdur escort Çankırı escort antalya escort ardahan escort puff bar satın al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
https://steroidvip2.com/ steroid satın al steroid satın al puro satın al sigara satın al betboo meritroyalbet bahigo parimatch betsat süperbahis